تست و عملکرد باتری Apple iPhone 5s

وقت آن رسیده که به بررسی عملکرد باتری Apple iPhone 5s بپردازیم. ظاهر iPhone 5s تغییرات زیادی نسبت به iPhone 5 نداشته است، اما در درون بدنه تقریبا همه چیز جدید شده، از جمله پردازنده ی A7 و 64 بیتی، همچنین باتری 1,560 میلی آمپری که در مقایسه با باتری 1,440 میلی آمپری iPhone 5، بزرگ تر می باشد. بیایید با هم ببینیم که این تغییرات و سیستم عامل iOS 7 که گفته می شود قدرتمند و کارآمد است، چگونه بر عملکرد باتری این اسمارت فون اثر می گذارند؟

خوب، مثل همیشه اولین آزمون ما تست مکالمه با استفاده از شبکه ی نسل سوم یا 3G شروع می شود، Apple iPhone 5s این آزمون را با نتیجه ی 10 ساعت و 46 دقیقه پشت سر می گذارد که 2 ساعت از نتیجه ی به دست آمده ی iPhone 5 در این تست، بیشتر است.

screenshot-152به سمت آزمون دوم که تست وب گردی ست حرکت می کنیم، به گفته ی شرکت Apple با استفاده از Wi-Fi گوشی iPhone 5s به مدت 10 ساعت می تواند در میان صفحات وب بچرخد، که تقریبا با نتیجه ی تست انجام شده ی ما در این بخش با زمان 9 ساعت و 58 دقیقه، برابری می کند.

screenshot-153در نهایت به آزمون پخش ویدئو می رسیم، که در این آزمون زمان پخش فیلم توسط iPhone 5s به 10 ساعت و 31 دقیقه رسید که در مقایسه با همتای قدیمی تر از خود 19 دقیقه بهتر عمل کرده است.

screenshot-154زمان آن فرا رسیده که نمره ی استقامت نهایی اسمارت فون Apple iPhone 5s را با هم ببینیم، 54 ساعت فاصله بین دو شارژ که با استفاده ی یک ساعته از هر فعالیت مکالمه ی تلفنی، چرخیدن در بین صفحات اینترنت و شبکه های اجتماعی و تماشای فیلم و ویدئو به صورت روزانه، به راحتی می توان به آن دست یافت.

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس