تست و عملکرد باتری Apple iPhone 6 Plus

و بالاخره نوبت به بررسی عملکرد و عمر باتری Apple iPhone 6 Plus رسید، بزرگترین آیفون کمپانی اپل (بدون در نظر گرفتن آیپد ها) که همچنین بزرگترین باتری را در گوشی های هم رده ی خود نیز داراست، با این اوصاف انتظارات برای عملکرد خوب باتری از 6 Plus نسبت به iPhone 6 کوچک تر بالاتر می رود.

اما در بخش مکالمه، عملکرد iPhone 6 Plus نمره ی 24 ساعت را می گیرد که کمی بهتر از Sony Xperia Z3 است و با اختلافی حدودا 6 ساعته از Samsung Galaxy Note 3 سبقت می گیرد. مشتاقانه در انتظار برای به دست آمدن نتایج تست باتری Galaxy Note 4 هستیم تا ببینیم نتیجه ی رقابت با 6 Plus چه خواهد شد. اما در مقایسه با iPhone 6 اختلاف زیادی مشاهده می شود، 11 ساعت کمتر!

screenshot-29

اگر علایق شما برای خرید یک گوشی هوشمند، صفحه نمایش بزرگ با وضوح بالا و وب گردی های طولانی مدت باشد، باید iPhone 6 Plus را در لیست اولویت خرید خود قرار دهید. iPhone 6 Plus در بخش وب گردی مدتی کمی بیشتر از 9 ساعت را به خود اختصاص داده، در حالی که این نتیجه در جدول جز رده های بالایی محسوب نمی شود. برای این که همه ی جوانب را در نظر داشته باشیم نیم نگاهی به نتیجه ی Samsung Galaxy Note 3 می اندازیم که آن نیز با 1 دقیقه کمتر، نتیجه ای مشابه را کسب کرده است. هرچند که iPhone 6 در این آزمون نتیجه ای بیش از 1.5 ساعت به دست آورده بود!

screenshot-30

نتیجه ای که از بررسی صفحه نمایش Apple iPhone 6 Plus گرفته شد، 401 پیکسل در هر اینچ را نشان می دهد که واقعا خوب است، که به شما امکان تماشای فیلم و ویدئو های مورد علاقه تان را تا مدتی بیش از 11 ساعت را می دهد. توجه داشته باشید که Galaxy Note 3 بیش از 2 ساعت در پخش ویدئو نسبت به 6 پلاس دوام آورد در صورتی که iPhone 6 مدتی کمتر که 9:24 ساعت طول کشید، را به دست آورد.

screenshot-31

زمان استقامت در حالت استندبای آیفون 6 Plus حدودا 79 ساعت است که با یک بار شارژ روزانه می توانید به طور متوسط یک ساعت از هر فعالیت ذکر شده (تماشای ویدئو، مکالمه و وب گردی) بهره برده و نگران خالی شدن باتری نباشید. این نتیجه iPhone 6 Plus را بالاتر از 20 اسمارت فون دیگر قرار داده است.

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس