تست و عملکرد باتری HTC One Max

با توجه به باتری بزرگ گوشی هوشمند HTC One Max با ظرفیت 3,300 میلی آمپر، باید به راحتی جوابگوی یک  مکالمه ی تلفنی پیوسته با استفاده از شبکه ی نسل سوم به مدت 24 ساعت باشد.  اما مطابق معمول ما به شنیده ها و حدس و گمان ها اکتفا نکرده و خودمان با آزمایش های مکالمه، وب گردی و پخش ویدئو به بررسی عملکرد باتری این اسمارت فون می پردازیم.

مثل همیشه اولین آزمون، تست مکالمه با شبکه ی 3G می باشد، HTC One Max در این آزمون با نتیجه ی 22 ساعت و 13 دقیقه، نمره ای بسیار نزدیک به زمان پیش بینی شده ی 24 ساعته کسب کرد و مهم تر از همه، از بزرگ ترین رقیب خود Galaxy Note 3 پیش افتاد.

screenshot-155در گام بعدی به بررسی نتیجه ی به دست آمده از آزمون وب گردی می رسیم، که در این آزمون باز هم HTC One Max با ثبت امتیاز 11 ساعت و 20 دقیقه پس از گشت و گذار در صفحات وب، موفق شد از رقیب خود Galaxy Note 3 جلو بزند.

screenshot-156و اما در آزمون سوم نیز، همچون دو آزمون قبلی گوشی هوشمند One Max ما را ناامید نکرده است، نتیجه ی به دست آمده پخش ویدئو به مدت 13 ساعت و 11 دقیقه بود، درست است که در این آزمون نتوانست بالا تر از Galaxy Note 3 قرار بگیرد، اما فاصله ی چندانی بین نتایج دو اسمارت فون دیده نمی شود.(فقط 21 دقیقه)

screenshot-157در پایان HTC One Max بهترین و بیشترین بهره وری را در حالت stand-by ارائه می دهد، به همین دلیل امتیاز استقامت نهایی نیز در بهترین حالت خود قرار می گیرد. استقامت نهایی 81 ساعته، بیانگر این نکته است که در صورت استفاده ی یک ساعته از مکالمه ی تلفنی با شبکه های 3G، چرخیدن میان صفحات اینترنت و تماشای فیلم در هر روز، تقریبا به مدت 3 روز و نیم نیاز به شارژ دستگاه نخواهید داشت.

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس