امروز به بررسی دو مدل گوشی سامسونگ Galaxy A5 و Galaxy A5 Duos در مقایسه با سایر رقبا می پردازیم. بررسی تخصصی و مقایسه ای برای دو گوشی Samsung Galaxy A5 و Samsung Galaxy A5 Duos در بخش های مکالمه، اینترنت و وب گردی، پخش ویدئو و حالت استندبای صورت می گیرد.

در بخش مکالمه هر دو گوشی سامسونگ مدل Galaxy A5 و Galaxy A5 Duos با استفاده از شبکه های نسل سوم تلفن های همراه، در صورت مکالمه ی مداوم، به مدت 18 ساعت و 2 دقیقه قابل استفاده می باشند که نتیجه ای چشمگیر می باشد.

screenshot-2

بخش بعدی که به بررسی آن برای دو گوشی سامسونگ با مدل های Galaxy A5 و Galaxy A5 Duos می پردازیم، بخش وب گردی است که هر دو گوشی با عملکردی مشابه نمره ی قابل قبول 11 ساعت و نیم را به خود اختصاص داده اند، که تقریبا دو برابر بهتر از گوشی جدید موتورولا Motorola Moto G و همچنین بهتر از گوشی اچ تی سی HTC Desire 820 و همتراز با گوشی های Sony Xperia C3 Dual و HTC Desire 816 می باشد که نتیجه ای بسیار خوب برای این دو گوشی هوشمند سامسونگ به شمار می رود.

screenshot-3

در بخش بعدی به سراغ پخش ویدئو می رویم، میزان کارکرد دو گوشی Samsung Galaxy A5 و Galaxy A5 Duos در هنگام پخش مداوم ویدئو 9 ساعت و 18 دقیقه می باشد. که در مقام مقایسه بعد از گوشی های Sony Xperia C3 Dual و HTC Desire 816 قرار می گیرند، اما جلوتر از سایر گوشی های دیگر می باشند که باز هم یک نتیجه ی خوب دیگر از گوشی های سامسونگ به حساب می آید.

screenshot-4

در پایان به بخش بررسی باتری در حالت استندبای می رسیم که در این بخش گوشی سامسونگ Galaxy A5 در حالت stand-by مدت زمان 74 ساعت و گوشی سامسونگ Galaxy A5 Duos در حالت stand-by به مدت 69 ساعت شارژ گوشی را حفظ می کنند که کاملا مشخص است که استقامت باتری Galaxy A5 نسبت به Galaxy A5 Duos بالاتر است.