تست و عملکرد باتری Samsung Galaxy S4 mini

بررسی نتایج به دست آمده از آزمون های استقامت باتری Galaxy S4 mini توسط یک باتری 1900 میلی آمپری که برای پردازنده ی دو هسته ای Snapdragon 400 و صفحه نمایش Super AMOLED با کیفیت qHD، به اندازه ی کافی قدرتمند هست، در مقاله ی زیر ارائه می شود.

Galaxy S4 mini در آزمون مکالمه با شبکه ی 3G نتیجه ی عالی از خود نشان داد، این اسمارت فون موفق به ثبت امتیاز 13 ساعت و 10 دقیقه در این بخش شد که با توجه به باتری 1900 میلی آمپری متوسطش، عملکرد خوبی داشت، همچنین ذکر این نکته که صفحه نمایش در حین مکالمه خاموش می شود، عملکرد خوب گوشی را توجیه می کند. در این آزمون HTC One تنها با اختلاف 28 دقیقه بالاتر از Galaxy S4 mini می ایستد.

screenshot-149نتیجه ی به دست آمده از آزمون وب گردی توسط گوشی هوشمند Galaxy S4 mini با مدت زمان 9 ساعت و 47 دقیقه، فقط چند دقیقه ی کوتاه از HTC One کمتر بود. رزولوشن پایین صفحه ی نمایش و اندازه ی نسبتا متوسط Super AMOLED که در استفاده در صفحات وب چندان کارآمد نیست، در اینجا به گرفتن امتیاز خوب S4 mini کمک کرده است.

screenshot-150اکنون نوبت به بررسی نتیجه ی به دست آمده از آزمون پخش ویدئو رسیده است، که در اینجا صفحه نمایش Super AMOLED واقعا می درخشد و نتیجه ای بیش از 13 ساعت تا زمانی که ذخیره ی باتری به 10% برسد، برای Samsung Galaxy S4 mini به بار می آورد، که بهترین نتیجه ایست که تا اینجای کار دیده ایم.

screenshot-151متاسفانه مصرف بالای باتری در حالت stand-by مانع گرفتن امتیاز بالایی در استقامت نهایی گوشی Samsung Galaxy S4 mini شده است، اما با توجه به به روز رسانی ها، در آینده ممکن است امتیاز Galaxy S4 mini از 54 ساعت فراتر برود و یکی از گوشی های هوشمند با بالاترین امتیاز استقامت باتری شود.

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس