تست و عملکرد باتری Sony Xperia L

Sony Xperia L دارای یک باتری لیتیوم یونی 1750 میلی آمپری است که با توجه به صفحه نمایش 4.3 اینچی و پردازنده ی دو هسته ای بر روی کاغذ باید به موفقیت خوبی کسب کند. با این حال ما به این تئوری بسنده نمی کنیم و خودمان مشغول به بررسی دقیق عملکرد این باتری خواهیم پرداخت.

Sony Xperia L آزمون اول که تست مکالمه با شبکه های 3G است، را خوب شروع می کند، او توانست 12 ساعت و نیم به مکالمه بپردازد که این نتیجه در نیمه ی بالایی جدول جای می گیرد.

screenshot-134در آزمون دوم همچنان نتایج خوبی به چشم می خورد، در آزمون وب گردی Xperia L موفق به چرخیدن در میان صفحات وب به مدت 6 ساعت و 40 دقیقه شد. این نتیجه به اندازه ی کافی از گوشی های Xperia P و Nokia Lumia 620 که قیمتی مشابه با او دارند، بالا تر هست.

screenshot-135اما در آزمون سوم نتیجه ناامید کننده است، در این آزمون گوشی هوشمند Sony Xperia L تنها توانست به مدت 4 ساعت و 44 دقیقه به پخش ویدئو بپردازد، شما می توانید به تماشای ویدئو و فیلم های کوتاه مدت در بیرون از خانه بنشینید، اما به محض ورود به خانه باتری خالی شده ی آن را شارژ کنید.

screenshot-136در حالت Stand-by یا آماده به کار نتیجه خیلی چشمگیر نیست و Sony Xperia L در بخش استقامت کلی نمره ی 39 ساعت را ثبت می کند. با استفاده ی یک ساعته از هر فعالیت تماس تلفنی، چرخیدن میان صفحات وب و شبکه های اجتماعی و تماشای فیلم و ویدئو به صورت روزانه، هر 39 ساعت یک بار نیاز به شارژ مجدد گوشی خواهید داشت، بنابراین حتی اگر از تلفن همراهتان استفاده ی چندانی نداشته باشید به راحتی زمانی نزدیک به 2 روز احتیاجی به شارژ کردن آن پیدا نمی کنید.

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس