تست و عملکرد باتری Motorola Moto X

باتری 2,200 میلی آمپری Moto X با قدرتی متوسط و اندرویدی به روز، جز یکی از استاندارد ترین گوشی های هوشمند دسته بندی می شود. هنگامی که Moto X به ما معرفی شد، شخصی که مدیریت محصولات را به عهده داشت در مورد این گوشی به ما گفت: باتری این گوشی هوشمند پس از یک روز یا 24 ساعت استفاده ی منظم از آن نیاز به شارژ مجدد خواهد داشت.

Moto X در آزمون مکالمه ی تلفنی که با شبکه های 3G انجام گرفت، امتیاز 14 ساعت و 6 دقیقه را ثبت کرد، این نتیجه درست است که در بالای جدول قرار نگرفت، اما جز نتایج خوب محسوب می شود.

screenshot-128و اما نتیجه ی آزمون وب گردی گوشی هوشمند Moto X که در نیمه ی بالایی جدول ما قرار گرفت، 8 ساعت و 17 دقیقه بود، در این آزمون Moto X نتوانست از دو گوشی Samsung Galaxy S4 و LG Optimus G Pro پیشی بگیرد.

screenshot-129مدت زمان پخش ویدئو Moto X نسبت به سایر گوشی های هوشمند هم رده ی خودش، یک سر و گردن بالا تر است، امتیاز به دست آمده از این آزمون 10 ساعت است، که حتی برای طولانی ترین سفر ها هم کفایت می کند.

screenshot-130در بخش پایانی رتبه ی استقامت کلی باتری Moto X مدت زمان 39 ساعت بود، بدین معنی ست که با استفاده ی نرمال و متوسط از گوشی پس از 24 ساعت نیاز به شارژ کردن مجدد آن خواهد بود. این نتیجه نسبت به سایر اسمارت فون های رده بالا نتیجه ی خوبی به شمار نمی آید.

مطالب مرتبط

نظرات شما

قالب ووکامرس